Illustration

Про мене:

Добридень!
Думаю, найточніше менібуде представитися як засновникВирій-Дім.У своїй творчості я надаю перевагу анонімності, та працюю під ім'ям -M3l63¹.Наразі мені 23 роки, і нижче описаномій невеличкий шляхскрізь різний досвіддо ідеї цього мобільного додатку.
Дякую за Вашу увагу!

Розпочинаючи з аспекту волонтерства,то воно зацікавило мене ще з дев'ятого класу, коли завдяки участі моєї школи в акціїпо збору пляшок та кришечок для протезіву мене з'явилась можливість реалізуватиу реальній справі бажання зробитисвій внесок у допомозі суспільству.Через рік те ж прагнення спрямує менедо вступу на спеціальність "Соціальна робота", яку після я закінчу зі червоним дипломом.
Подальша моя освіта перетиналасябільш зі творчою сферою,де я нарешті зміг пустити в діюінші свої навички,одним із головних яких булонаписання різноманітних історій.Але, на жаль, обраний навчальний заклад трішки не збігся з моїми очікуваннямищодо його системи освіти,тому після першого курсу я відрахувавсяза власним бажанням.
Водночас стався ковід через який активувалась моя хронічна хвороба,що сильно погіршила загальне здоров'я,тому повторна спроба у геймдевіпісля підліткових років тісно перетиналасьз постійним лікуванням, яке, якщо чесно, продовжується й по цей час.
Коли розпочалося повномасштабне вторгнення єдиною можливістю волонтерствадля мене стало щось дистанційне ічерез інтернет, але мені хотілось зробити щось більше, та це бажання лише посилювалисьз кожною жахливою подією в країні.
Початкова ідея "Вирій-Дім" з'явиласьу мене з початком літа у 2022-гому,а восени вже мала чіткий концепт проєкту. Наступний рік пройшов у створенні макета застосунку та спробах знайти компаніючи команду для втілення його у життя.
Наразі мій пошук продовжується і що ж -ми побачимо куди це мене приведе!

Про мене:

Добридень!Думаю, найточніше мені буде представитися як засновник Вирій-Дім.У своїй творчості я надаю перевагу анонімності,та працюю під ім'ям - M3l63¹.Наразі мені 23 роки, і нижче описано мій невеличкий шляхскрізь різний досвід до ідеї цього мобільного додатку.Дякую за Вашу увагу!

Розпочинаючи з аспекту волонтерства,то воно зацікавило мене ще з дев'ятого класу, коли завдяки участі моєї школив акції по збору пляшок та кришечок для протезів у мене з'явилась можливістьреалізувати у реальній справі бажання зробити свій внесок у допомозі суспільству.Через рік те ж прагнення спрямує мене до вступу на спеціальність "Соціальна робота",яку після я закінчу зі червоним дипломом.
Подальша моя освіта перетиналася більш зі творчою сферою,де я нарешті зміг пустити в дію інші свої навички,одним із головних яких було написання різноманітних історій.Але, на жаль, обраний навчальний заклад трішки не збігсяз моїми очікуваннями щодо його системи освіти,тому після першого курсу я відрахувався за власним бажанням.
Водночас стався ковід через який активувалась моя хронічна хвороба,що сильно погіршила загальне здоров'я, тому повторна спроба у геймдевіпісля підліткових років тісно перетиналась з постійним лікуванням,яке, якщо чесно, продовжується й по цей час.
Коли розпочалося повномасштабне вторгнення єдиною можливістю волонтерствадля мене стало щось дистанційне і через інтернет,але мені хотілось зробити щось більше, і це бажання лише посилювалисьз кожною жахливою подією в країні.
Початкова ідея "Вирій-Дім" з'явилась у мене з початком літа у 2022-гому,та восени вже мала чіткий концепт проєкту.Наступний рік пройшов у створенні макета застосункута спробах знайти компанію чи команду для втілення його у життя.
Наразі мій пошук продовжується і що ж - ми побачимо куди це мене приведе!

Illustration
Illustration

Про компанію розробників:

Як тільки буде укладено договірзі слушною компанію,чиї умови підійдутьдля розробки Вирій-Діму,то тут буде інформація про них.

Illustration
Illustration

Про компанію розробників:


Як тільки буде укладено договірзі слушною компанію, чиї умови підійдуть для розробки Вирій-Діму,то тут буде інформація про них.

Illustration

Партнери проєкту

Дякую за підтримку Вирій-Дім та усяку допомогу платформі!

Illustration

Weblium

Партнери проєкту

Дякую за підтримку Вирій-Дімта усіляку допомогу платформі!

Illustration

Weblium

Хочете зв'язатисьзі мною стосовнопитань чи пропозицій?

Дякую за звернення!

- Ми будемо намагатися відповісти Вам якнайшвидше -

Can't send form.

Please try again later.Хочете зв'язатисьзі мною стосовнопитань чи пропозицій?

Дякую за звернення!

- Я буду намагатися відповісти Вам якнайшвидше -

Can't send form.

Please try again later.